यी हुन् माओवादी केन्द्रबाट प्रतिनिधि र प्रदेश सभाका उम्मेद्वार 

काठमाडौं, कात्तिक १७ । नेकपा माओवादी केन्द्रले असन्न चुनाबमा पार्टीका तर्फबाट प्रतिनिधि र प्रदेशसभाका लागि उम्मेदवारी दिएका उम्मेदवारको विवरण सार्वजनिक गरेको छ ।

माओवादीका तर्फबाट प्रतिनिधि र प्रदेशसभाका उम्मेदवार विवरण यसप्रकार छः

प्रदेश नं. १
जिल्ला प्रतिनिधि सभा र प्रदेशसभाका उम्मेदवार
ताप्लेजुङ
१.(२) टंक आङबुहाङ

पाँचथर
१.(२) इन्द्र आङवो

संखुवासभा
१.(१) पूर्णप्रसाद राई

भोजपुर
१ सुदन किराँती

सोलुखुम्बु
१ हेमकुमार राई १.(१)

ओखलढुंगा
१.(२) मोहन खड्का

खोटाङ
१.(२) रामकुमार राई

इलाम
२.(२) धीरेन्द्र शर्मा

उदयपुर
१ सुरेशकुमार राई
१.(२) रामबहादुर थापा
२.(१) भेषकुमारी राउत

सुनसरी
२. डम्बर सुवेदी २.(१)
४.(२) मोहम्मद जाकिर हुसैन

झापा
१. सुरेन्द्र कुमार कार्की १.(१)
३. ३.(१) पूर्णसिंह राजवंशी
४ ४.(१) झलकसिंह दर्लामी

मोरङ
१.(१) कुलप्रसाद साम्वा
२.(१) गणेशकुमार उप्रेती
३.(१) गीता तिमिल्सिना
४. अमनलाल मोदी
५. शिवकुमार मण्डल
५.(१) देवेन्द्र कुमार गुप्ता
६.(१) जीवन आचार्य

प्रदेश नं. २
सप्तरी 
१. अशोक कुमार मण्डल
१.(२) मोहमद सकिल मिया
२. उमेश कुमार यादव
२.(१) सरोज कुमार मण्डल
२.(२) महेन्द्र प्रसाद यादव
४.(१) शशीप्रसाद यादव

सिरहा
२. सुरेशचन्द्र दास
२.(१) जीवछ यादव
३.(१) रामकुमार यादव
४. अजयशंकर नायक
४.(१) दीलिप साह

धनुषा 
१. मातृका प्रसाद यादव १.(१) रामचन्द्र मण्डल
२. रामचन्द्र झा
२.(१) नवल साह
३. रामसिंह यादव
३.(२) कामेश्वर प्रसाद महतो

महोत्तरी
१. गिरीराजमणि पोखरेल
१.(१) भरतप्रसाद साह
१.(२) राजु खड्का
४. रजी हैदर
४.(१) रामबाबु चौधरी

सर्लाही
२. दिनेश राय यादव २.(१)
३. रामेश्वर राय यादव ३.(१)
४. शिवपुजन यादव ४.(१)

रौतहट 
१. सत्यनारायण भगत
१.(२) उपेन्द्र साह
२.(२) मनोज यादव
३. प्रभु साह
३.(२) कुन्दन कुशवाह
४.(१) देवेन्द्र पटेल

बारा
१.(२) स्लाम अन्सारी
२. शिवचन्द्र कुशवाहा
२.(१) गणेश साह
३. ३.(१) ज्वालाकुमारी साह
४.(२) उमेश कुशवाह

पर्सा 
१.(२) रहवर अन्सारी
२.(१) छोटेलाल यादव
४. उर्मिला अर्याल ४.(१)

प्रदेश नं. ३

दोलखा
१.(१) विशाल खड्का

रामेछाप
१. श्यामकुमार श्रेष्ठ १.(१)

रसुवा
१.(२) इन्द्रप्रसाद गोतामे

सिन्धुली
१.(१) लेखनाथ दाहाल (राजन)
२. हरिबोल गजुरेल
२.(२) बुद्धिमान माझी

सिन्धुपाल्चोक 
१. अग्निप्रसाद सापकोटा
१.(१) युवराज दुलाल
२.(२) दावा लामा

काभ्रेपलाञ्चोक 
१. गंगाबहादुर तामाङ
१.(१) रत्नप्रसाद ढकाल

भक्तपुर
१. मिलन सुवाल
१.(१) देवीप्रसाद ढकाल
१.(२) रोमन सिलाकार

मकवानपुर
१.(१) प्रेमबहादुर पुलामी
२. २.(१) कुमारी मोक्तान

नुवाकोट
१. हितबहादुर तामाङ
१.(१) राधिका तामाङ
२.(२) हिरानाथ खतिवडा

धादिङ
१.(२) शालिकराम जमरकट्टेल
२.(२) जगत सिम्खडा

ललितपुर
१.(१) लालकुमारी पुन
३. पम्फा भुसाल
३.(१) राजकाजी महर्जन

चितवन
३. पुष्पकमल दाहाल

काठमाडौं
१. अनिल शर्मा १.(१)
३.(१) रुद्र बराइली
६. झक्कुप्रसाद सुवेदी ६.(१)
८.(१) उमेश स्थापित
१०. हितमान शाक्य
१०.(१) दीलिप महर्जन

प्रदेश नं. ४

लमजुङ
१. देवप्रसाद गुरुङ १.(१)

म्याग्दी 
१.(१) विनोद के.सी.

पर्वत
१.(१) नेत्रनाथ अधिकारी

गोरखा
१. हरिराज अधिकारी
१.(१) लेखबहादुर थापा
२. नारायणकाजी श्रेष्ठ
२.(१) कमला नहर्की
२.(२) अमर बहादुर गुरुङ

तनहुँ 
१.(२) हरिबहादुर चुमान
२.(१) आशा कोइराला

स्याङजा
१.(१) दीपक चर्तिमगर

बाग्लुङ
१.(१) चन्द्रबहादुर बुढा
२. देवेन्द्र पौडेल

नवलपरासी पूर्व
१. भविश्वर पराजुली
१.(१) सूर्य न्यौपाने

कास्की
१.(१) दीपक कोइराला
२.(२) राजकाजी गुरुङ
३ ३.(१) रामजी प्रसाद बराल

प्रदेश नं. ५

अर्घाखाँची
१. टोपबहादुर रायमाझी १.(१)

प्यूठान 
१.(२) कृष्णध्वज खड्का

रोल्पा
१. वर्षमान पुन
१.(१) कुलप्रसाद के.सी.
१.(२) दीपेन्द्र कुमार पुन

रुकुम पूर्व
१. कमला रोका
१.(१) तेजबहादुर ओली
१.(२) पूर्ण बहादुर घर्ति

गुल्मी
१.(१) सुदर्शन बराल
२.(२) दिनेश पन्थी

पाल्पा
२.(२) वसन्त घर्ती

नवलपरासी पश्चिम
२. घनश्याम यादव २.(१)
२.(२) कन्हैया कहार

बर्दिया
१.(१) तिलकराम शर्मा
२. सन्तकुमार थारु २.(१)
२.(२) दिनेश थारु

कपिलवस्तु
१. चक्रपाणि खनाल
३.(२) जावेद आलम खान

दाङ 
१.(१) इन्द्रजीत थारु
२. कृष्णबहादुर महरा २.(१)
३. ३.(१) जगप्रसाद शर्मा

बाँके
१. महेश्वर गहतराज
१.(१) कृष्णा के.सी.
२.(१) कामता खटिक
३.(१) इन्द्रप्रसाद खरेल

रुपन्देही
१.(२) दयाराम न्यौपाने
३. ३.(१) विश्वास बराल
४. ४.(१) सहबुद्धिन देवान
५. डिलाराम आचार्य ५.(१)

प्रदेश नं. ६

डोल्पा
१.(२) वीरबहादुर शाही

जुम्ला
१. गजेन्द्र महत
१.(१) नरेश भण्डारी

कालिकोट
१. दुर्गाबहादुर रावल १.(१)
१.(२) महेन्द्रबहादुर शाही

हुम्ला
१. छिमी लामा
१.(२) विजय भण्डारी

सल्यान 
१. टेकबहादुर बस्नेत
१.(१) गणेश सिंह

जाजरकोट 
१. शक्तिबहादुर बस्नेत

रुकुम पश्चिम
१. जनार्दन शर्मा
१.(१) रातो कामी
१.(२) गोपाल शर्मा

सुर्खेत 
१.(१) ठम्मरबहादुर बिष्ट
२.(२) विन्दमान विष्ट

दैलेख
१.(१) धर्मराज रेग्मी

प्रदेश नं. ७
बझाङ
१.(२) देवकी मल्ल

डोटी 
१.(२) त्रिलोचन भट्ट

डडेल्धुरा
१. खगराज भट्ट १.(१)

बैतडी 
१.(१) प्रेमप्रकाश भट्ट

दार्चुला
१.(२) मानबहादुर धामी

अछाम
१.(२) झपड बोहरा
२. २.(१) अक्कल रावल

कञ्चनपुर
१. विना मगर
२. २.(१) महेश दत्त जोशी
३.(२) मानबहादुर सुनार

कैलाली
१.(२) नेपबहादुर चौधरी
२.(२) नन्दबहादुर सावद
३. गौरीशंकर चौधरी
३(१) वीरमान चौधरी
४. लेखराज भट्ट

 

नेकपा माओवादी केन्द्रसँग एमाले चुनावी तालमेल गरेको एमालेले बुधबारको स्थायी कमिटीको बैठकको निर्णयका आधारमा उक्त मनोनयन गराएको हो । एमाले केन्द्रीय प्रचार

विभागका उपप्रमुख सूर्य थापाले जारी गरेकाे प्रेस विज्ञप्तिअनुसारको सूची:

प्रदेश नं १

इलाम १
झलनाथ खनाल

क खिनु लिम्बा लिम्बू
ख काजीमान कागते
इलाम २
सुवास नेम्वाङ
क रामबहादुर मगर
झापा १
क श्रीप्रसाद मैनाली
ख गोपाल बुढाथोकी
झापा २
पवित्रा निरौला खरेल
क एकराज कार्की
ख बिर्ख प्रधान
झापा ३
क वसन्त बानियाँ
झापा ४
एलपी साँवा लिम्बू
ख हीरा थापा
झापा ५
केपी शर्मा ओली
क हिक्मत कार्की
ख अर्जुन राई
मोरङ १
घनश्याम खतिवडा
ख उपेन्द्र घिमिरे
मोरङ २
ऋषिकेश पोखरेल
ख लीलाबल्लभ अधिकारी
मोरङ ३
भानुभक्त ढकाल
ख राजकुमार ओझा
मोरङ ४
ख जीवन घिमिरे
मोरङ ५
क भीम जिमी
मोरङ ६
लालबाबु पण्डित
ख रमेश पोखरेल
सुनसरी १
जयकुमार राई
क प्रदीप भण्डारी
ख भीमप्रसाद आचार्य
सुनसरी २
क सर्वध्वज सावाँ
ख रामप्रसाद मेहता
सुनसरी ३
भगवती चौधरी
क लिलम बस्नेत
ख रामदेव यादव
सुनसरी ४
रमेश श्रेष्ठ
क जगदीश कुसियत
धनकुटा
राजेन्द्रकुमार राई
क निरन राई
ख इन्द्रमणि पराजुली
तेह्रथुम
भवानी खापुङ
क तेजमान कन्दङ्वा
ख लक्ष्मण तिवारी
उदयपुर १
मञ्जुकुमारी चौधरी
क विमल कार्की
उदयपुर २
ख कला घले
प्रदेश नं २
सिरहा १
गंगाप्रसाद यादव
क लगनलाल चौधरी
ख अशोक यादव
सिरहा २
ख मदनसेनप्रसाद श्रीवास्तव
सप्तरी ३
लीलानाथ श्रेष्ठ
ख प्रमोद यादव
सप्तरी ४
ख तुल्सीप्रसाद यादव
सप्तरी १
क सत्यनारायण मण्डल
सप्तरी ३
ताराकान्त चौधरी
क महेश चौधरी
ख अब्दुल मजिद साकिर
सप्तरी ४
मो। इस्लाम
क गोविन्द न्यौपाने
धनुषा १
क किशोरी साह

धनुषा २
ख रामचन्द्र मण्डल
धनुषा ३
क दीपेन्द्रकुमार यादव
धनुषा ४
रघुवीर महासेठ
क बाबुसाहेव यादव
ख शत्रुधन महतो
महोत्तरी १
क शारदा थापा
महोत्तरी ३
विजयकुमार चौधरी
ख विजयलाल कर्ण
महोत्तरी ४
ख सरोज यादव
सर्लाही १
धु्र्रव गौतम
ख बेची लुङ्गेली
सर्लाही ३
क डिल्लीप्रसाद उप्रेती
बारा १
अच्युत मैनाली
क त्रिलोकी चौधरी
बारा २
ख रामसागर यादव
बारा ३
अध्यानन्द पाण्डे
क मोहमद समिम मुल्ला
बारा ४
देवनारायण चौधरी
क सुन्दर विश्वकर्मा
पर्सा १
विचारी यादव
ख ताजुदिन अन्सारी
पर्सा २
क रामचन्द्र साह
पर्सा ३
राजकुमार गुप्ता
क नागेन्द्र चौधरी
पर्सा ४
क जयप्रकाश थारु

रौतहट १
क भिखारी यादव
रौतहट २
अब्दुल रजाक
क शैलेन्द्र साह
रौतहट ३
क नागेन्द्र यादव
रौतहट ४
डा वंशीधर मिश्र
ख नागेन्द्र यादव
प्रदेश नं ३
सिन्धुली १
गणेश पहाडी
ख प्रदीप कटुवाल
सिन्धुली २
क विनोद खड्का
काभ्रेपलाञ्चोक १
ख चन्द्र लामा
काभ्रेपलाञ्चोक २
गोकुल बाँस्कोटा
क लक्ष्मण लम्साल
ख बसुन्धरा हुमागाईं
मकवानपुर १
कृष्ण दाहाल
ख डोरमणि पौडेल
मकवानपुर २
विरोध खतिवडा
ख राजाराम स्याङ्तान
चितवन १
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
क दावा दोर्जी लामा
ख कृष्ण खनाल
चितवन २
कृष्णभक्त पोखरेल
ख विजय सुवेदी
चितवन ३
क कृष्णप्रसाद भुर्तेल
भक्तपुर १
क हरिशरण लामिछाने
भक्तपुर २
महेश बस्नेत
क शशीजंग थापा
ख राजेन्द्रमान श्रेष्ठ
ललितपुर १
नवराज सिलवाल
ख चेतनाथ संजेल
ललितपुर २
कृष्णलाल महर्जन
क माधव पौडेल
ख ज्ञानेन्द्र शाक्य
ललितपुर ३
ख जीवन खड्का
काठमाडौ १
क विष्णु भुसाल
ख गणेश दुलाल
काठमाडौँ २
माधवकुमार नेपाल
क सानुकुमार श्रेष्ठ
ख मणिराम फुयाँल
काठमाडौँ ३
कृष्ण राई
ख रामेश्वर फुयाँल

काठमाडौँ ४
डा राजन भट्टराई
क निर्मल कुइँकेल
ख कुसुमकुमार कार्की
काठमाडौँ ५
ईश्वर पोखरेल
क नारायण सिलवाल
ख दीपक निरौला
काठमाडौँ ६
क केशव स्थापित
ख योगेन्द्र संग्रौला
काठमाडौँ ७
रामवीर मानन्धर
क वसन्त मानन्धर
ख प्रकाश श्रेष्ठ
काठमाडौँ ८
जीवनराम श्रेष्ठ
क राजेश शाक्य
ख अष्टलक्ष्मी शाक्य
काठमाडौँ ९
कृष्णगोपाल श्रेष्ठ
क डा अजयक्रान्ति शाक्य
ख केशव पोखरेल
काठमाडौँ १०
ख रमा आले मगर

प्रदेश नं ४
नवलपुर १
ख रोशनबहादुर गाहा मगर
नवलपुर २
तिलक महत
ख जनकलाल श्रेष्ठ
तनहुँ १
कृष्णकृुमार ९किसान० श्रेष्ठ
क रामबहादुर गुरुङ
तनहँु २
केदार सिग्देल
ख किरण गुरुङ
कास्की १
खगराज अधिकारी
ख मनबहादुर गुरुङ
कास्की २
रवीन्द्र अधिकारी
क कृष्ण थापा
कास्की ३
जगत् विश्वकर्मा
ख राजीव पहारी
स्याङ्जा १
नारायण मरासिनी
ख मीनप्रसाद गुरुङ
स्याङ्जा २
पद्माकुमारी अर्याल
क मोहन रेग्मी
पर्वत
पदम गिरी
ख विकास लम्साल
प्रदेश नं ५
परासी १
हृदयेश त्रिपाठी ९सूर्य चिह्न०
क दीपेन्द्र अधिकारी
ख अजय शाही ९सूर्य चिह्न०
परासी २
ख वैजनाथ चौधरी
रुपन्देही १
छबिलाल विश्वकर्मा
क डा। कृष्ण न्यौपाने
रुपन्देही २
बिष्णुप्रसाद पौडेल
क लीला गिरी
ख भोजप्रसाद श्रेष्ठ
रुपन्देही ३
घनश्याम भुसाल
ख तुल्सीप्रसाद चौधरी
रुपन्देही ४
ओमप्रकाश यादव गुल्जारी
क पल्लवी शुक्ला
रुपन्देही ५
क भूमिश्वर ढकाल
ख राजु बेलाल
कपिलवस्तु १
क विष्णु पन्थी
ख फजलुर रहमान
कपिलवस्तु २
बृजेशकुमार गुप्ता ९सूर्य चिह्न०
क दीर्घनारायण पाण्डे
ख धर्मबहादुर लाल श्रीवास्तव
कपिलवस्तु ३
ईश्वरदयाल मिश्र ९सूर्य चिह्न०
क अर्जुनकुमार केसी
पाल्पा १
दलवहादुर राना मगर
क युवराज खनाल
ख नारायण आचार्य
पाल्पा २
सोमप्रसाद पाण्डेय
क पुरन वज्राचार्य

अर्घाखाँची १
क चेतनारायण आचार्य
ख रामजीप्रसाद घिमिरे
गुल्मी १
प्रदीपकुमार ज्ञवाली
ख कमलराज श्रेष्ठ
गुल्मी २
गोकर्णराज विष्ट
क खड्गबहादुर केसी
दाङ १
मेटमणि चौधरी
ख रेवतीरमण शर्मा
दाङ २
क शंकर पोखरेल
ख अम्मरबहादुर डाँगी
दाङ ३
हीराचन्द्र केसी
ख उत्तरकुमार ओली
प्युठान
क हरिप्रसाद रिजाल
बाँके १
ख आरती पौडेल
बाँके २
पशुपतिदयाल मिश्र ९सूर्य चिह्न०
ख विजय गुप्ता
बाँके ३
नन्दलाल रोकाय
ख बाबुराम गौतम
बर्दिया १
वामदेव गौतम
क कविराम थारु
बर्दिया २
ख कुलप्रसाद पोखरेल
सुर्खेत १
ध्रुवकुमार शाही
ख खड्गबहादुर खत्री
सुर्खेत २
नवराज रावत
क यामलाल कँडेल

सल्यान
क गुलाबजंग शाह
ख प्रकाश ज्वाला
दैलेख १
रवीन्द्रराज शर्मा
ख अम्मरबहादुर थापा
दैलेख २
राजबहादुर बुढा
क सुशील थापा
ख राजबहादुर शाही
कैलाली १
मदनकुमारी ९गरिमा० शाह
क लालवीर चौघरी

कैलाली २
झपट रावल
क रतन थापा
कैलाली २
ख अम्मर साउद
कैलाली ४
क दीर्घ सोडारी
ख कृष्ण सुवेदी
कैलाली ५
नारदमुनि राना थारु
क नेपालु चौधरी

कञ्चनपुर १
क तारा लामा तामाङ
ख कुलवीर चौधरी
कञ्चनपुर २
नरवहादुर धामी
ख लालबहादुर खड्का
कञ्चनपुर ३
डा दीपकप्रकाश भट्ट
क प्रकाश रावल
डोटी
प्रेमबहादुर आले मगर
क चक्र मल्ल
अछाम १
भीमबहादुर रावल
ख यज्ञबहादुर वोगटी

अछाम २
ख हर्कबहादुर कुँवर
–––

कमेन्ट गर्नुहोस्

error: Content is protected !!