कांग्रेसले लगायो उम्मेदवारको टुंगो, नामवलीसहित

काठमाडौं, भदौ १९ । सरकारको नेतृत्व गरेको नेपाली कांग्रेसले प्रदेश नम्बर २ मा असोज २ गते हुने तेश्रो चरणको निर्वाचनको लागि अधिकांश उम्मेद्वारको टुंगो लगाएको छ ।

केही स्थानीय तहहरुमा उम्मेदवार छनौट सम्बन्धी छलफल जारी रहेकाले बाँकी रहेका तहहरुमा सोमबार अबेरसम्म उम्मेदवारको नाम टुंगो लाग्ने कांग्रेसले जनाएको छ ।

कांग्रेसले अहीलेसम्म टुंगो लगाएका उम्मेदवारहरु

१. बारा

क्षेत्र नं. १

१           सिम्रौनगढ न.पा.      प्रमुख  विजयशंकर यादव

उपप्रमुख      रिताकुमारी देवी

२           पचरौटा न.पा.  प्रमुख  किशोरीप्रसाद यादव

उपप्रमुख      रंजुदेवी चौरसिया

३           आदर्श कोतवाल गा.पा. अध्यक्ष जवाहरप्रसाद साह कानु

उपाध्यक्ष      मिनादेवी यादव

क्षेत्र नं. २

१     कलैया उ.म.न.पा.     प्रमुख  –

उपप्रमुख      रहिमा खातुन

२     महागढीमाई न.पा.     प्रमुख  उपेन्द्रप्रसाद यादव अहिर

उपप्रमुख      तारादेवी कानु

३     देवताल गा.पा. अध्यक्ष हरिलाल राय यादव (वच्चु वावा)

उपाध्यक्ष      लालमुनी देवी

४     सुवर्ण गा.पा.   अध्यक्ष राजेशप्रसाद यादव

उपाध्यक्ष      रामतीदेवी यादव

क्षेत्र नं. ३

१           फेटा गा.पा.    अध्यक्ष रुसतम अंसारी

उपाध्यक्ष      चन्दादेवी पाण्डे उपाध्याय

२     विश्रामपुर गा.पा.      अध्यक्ष किशोरी साह तुराहा

उपाध्यक्ष      अर्चना देवी

क्षेत्र नं. ४

१           जीतपुर सिमरा उ.म.न.पा.     प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२     परवानीपुर गा.पा      अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      विन्दादेवी मण्डल

३     प्रसौनी गा.पा.  अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      इन्दु देवी साह

क्षेत्र नं. ५

१           कोल्हवी न.पा. प्रमुख  मुरलीधरप्रसाद चौधरी

उपप्रमुख      शुभद्रा धिमाल

२   करैयामाई गा.पा.      अध्यक्ष भुवनेश्वर धामी

उपाध्यक्ष      चित्ररेखा चौधरी

३     बारागढी गा.पा. अध्यक्ष देवदत्त बछारु थारु

उपाध्यक्ष      चन्द्रावती चौधरी

क्षेत्र नं. ६

१           निजगढ न.पा. प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

 

२. धनुषा

क्षेत्र नं. १

१           शहीदनगर न.पा.      प्रमुख  –

उपप्रमुख      सुनिता कुमारी सिंह

२           कमला  न.पा. प्रमुख  विशेश्वर यादव

उपप्रमुख      शिला देवी मण्डल

३     जनकनन्दीनी गा.पा.   अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      भारती कार्की

क्षेत्र नं. २

१           विदेह न.पा.   प्रमुख  प्रेमचन्द्र झा

उपप्रमुख      रुवी देवी मण्डल

२           हंसुपुर न.पा.   प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

३     औरही गा.पा.  अध्यक्ष ब्रहम्देव यादव

उपाध्यक्ष      मिरा देबी सहनी

क्षेत्र नं. ३

१     नगराईन न.पा. प्रमुख  परमेश्वर यादब

उपप्रमुख      रन्जुकुमारी साह

२     मुखियापट्टि मुसहरनिया गा.पा.      अध्यक्ष राम बाबु यादव

उपाध्यक्ष      –

३     धनौजी गा.पा. अध्यक्ष बद्रीनारायण सिंह

उपाध्यक्ष      रामवती मण्डल

क्षेत्र नं. ४

१     जनकपुर उ.म.न.पा.   प्रमुख  मनोजकुमार साह

उपप्रमुख      निलमकुमारी कर्ण

 

क्षेत्र नं. ५

१           मिथिला विहारी न.पा.  प्रमुख  –

उपप्रमुख      ललिता साह

२     लक्ष्मीनिया गा.पा.     अध्यक्ष कुमार कान्त झा

उपाध्यक्ष      रामराजी यादव

३           क्षिरेश्वरनाथ न.पा.    प्रमुख  योगेन्द्र पंजियार

उपप्रमुख      रचना माथेमा

क्षेत्र नं. ६

१     धनुषाधाम न.पा.      प्रमुख  बालेश्वर मण्डल

उपप्रमुख      बिद्या देवी भुजेल

२     सबैला न.पा.   प्रमुख  –

उपप्रमुख      बबिता देवी यादव

३     गणेशमान चारनाथ न.पा.     प्रमुख  –

उपप्रमुख      तुल्सा पाण्डे पट्टेल

 

क्षेत्र नं. ७

१     मिथिला न.पा. प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२     बटेश्वर गा.पा. अध्यक्ष राम आशिष महतो

उपाध्यक्ष      जनारशी देवी यादव

 

३. महोत्तरी

क्षेत्र नं. १

१           वर्दिवास न.पा. प्रमुख  प्रहलाद क्षेत्री

उपप्रमुख      तारादेवी महतो

२     भँगाहा न.पा.

अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      शान्तिदेवी सिंह

क्षेत्र नं. २

१           लोहरपट्टि न.पा.     अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      –

२     बलवा न.पा.   अध्यक्ष –

उपाध्यक्ष      –

क्षेत्र नं. ३

१           जलेश्वर न.पा. प्रमुख  अशोक कुमार साह

उपप्रमुख      अनिता देवी शर्मा

२     मटिहानी न.पा. प्रमुख  जयकुमार चौधरी

उपप्रमुख      जुमैदा खातुन

३     पिपरा गा.पा.  अध्यक्ष राधारमण मिश्र

उपाध्यक्ष      रामवतीदेवी यादव

 

क्षेत्र नं. ४

१     मनरा न.पा.   प्रमुख  किशोर कुमार सिंह (प्रितम)

उपप्रमुख      आशादेवी सिंह

२     महोत्तरी गा.पा. अध्यक्ष सुशील झा

उपाध्यक्ष      श्यामादेवी पासवान

३     एकडारा गा.पा. अध्यक्ष मनोजकुमार झा

उपाध्यक्ष      जानकी देवी

क्षेत्र नं. ५

१     रामगोपालपुर न.पा.    प्रमुख  राजाराम यादव

उपप्रमुख      पुस्पादेवी कुशवहा

२     साम्सी गा.पा.  अध्यक्ष रंकिब शेष

उपाध्यक्ष      –

३     सोनमा गा.पा.  अध्यक्ष नवलकिशोर राय

उपाध्यक्ष      उर्मिला देवी राउत

क्षेत्र नं. ६

१     गौशाला न.पा.  प्रमुख  मनुप्रसाद अधिकारी

उपप्रमुख      सुशीला देवी कुशवाह

२     औरही न.पा.   प्रमुख  सुनीलकुमार यादव

उपप्रमुख      रेणुका कुमारी यादव

 

४. पर्सा

क्षेत्र नं. १

१           वीरगञ्ज म.न.पा.     प्रमुख  अजयकुमार द्विवेदी

उपप्रमुख      –

 

क्षेत्र नं. ३

१           बहुदरमाई न.पा.      प्रमुख  जितेन्द्र साह तेली

उपप्रमुख      –

२     पर्सागढी न.पा. प्रमुख  लोकनारायण यादव

उपप्रमुख      पचियादेवी थरुनी

३     विन्दवासिनी गा.पा.   अध्यक्ष चन्द्रकिशोर प्रसाद वरई

उपाध्यक्ष      किरण देवी गुप्ता

 

क्षेत्र नं. ४

१           पोखरीया न.पा. प्रमुख  रामेश्वरप्रसाद रौनियार

उपप्रमुख      रेहाना खातुन

२           पकहामैनपुर गा.पा.    अध्यक्ष हरि चौहान

उपाध्यक्ष      कुमारी अन्नपूर्ण अधिकारी

३           सखुवा प्रर्सौनी गा.पा.  अध्यक्ष साविर हुसेन

उपाध्यक्ष      पुष्पा चौधरी

४           पर्टेवा सुगौली गा.पा.   अध्यक्ष दिनेशकुमार चौधरी

उपाध्यक्ष      ममता महतो

छ           कालिकामाइ गा.पा.    अध्यक्ष राजेन्द्रकुमार कुर्मी

उपाध्यक्ष      –

 

क्षेत्र नं. ५

१           ठोरी  गा.पा.   अध्यक्ष जरीलाल थिङ्ग लामा

उपाध्यक्ष      गितादेवी विष्ट

२           जगरनाथपुर गा.पा.    अध्यक्ष श्रीकान्त प्रसाद यादव

उपाध्यक्ष      मैमुल नेशा

३           धोविनी गा.पा. अध्यक्ष सुरेशप्रसाद कुर्मी

उपाध्यक्ष      मन्जु देवी

४           छिपहरमाई गा.पा.     अध्यक्ष रामेश्वर महतो केवट

उपाध्यक्ष      शैलदेवी राजपुत

५           जिरा भवानी गा.पा.   अध्यक्ष महादेव प्रसाद महतो

उपाध्यक्ष      –

 

५. रौतहट

क्षेत्र नं. १

१           गौर न.पा.     प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२           राजदेवी न.पा. प्रमुख  धिरेन्द्रकुमार सिंह

उपप्रमुख      –

३           दुर्गा भगवती गा.पा.   प्रमुख  अरुण साह

उपप्रमुख      हेमा झा

४           यमुनामाई गा.पा.     प्रमुख  श्रीराम राय यादव

उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. २

१           इस्नाथ न.पा. प्रमुख  कौशिल्या देवी

उपप्रमुख      शेषकलाम हुसैन

२           परोहा न.पा.   प्रमुख  शेष वकिल

उपप्रमुख      सुगन्धी गिरी

३           राजपुर न.पा. प्रमुख  मो. सकिल अख्तर

उपप्रमुख      जफिरा खातुन

क्षेत्र नं. ३

१           देवाही गोनाई न.पा.   प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२           वौधिमाई न.पा.       प्रमुख  नवल किशोर साह

उपप्रमुख      किरणकुमारी पट्टेल

३           मौलापुर न.पा. प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

 

क्षेत्र नं. ४

१           गरुडा न.पा.   प्रमुख  सुनिलकुमार यादव

उपप्रमुख      रंगीलाकुमारी जयसवाल

२           माधव नारायण न.पा. प्रमुख  शंकर यादव

उपप्रमुख      –

३           गढीमाई न.पा. प्रमुख  श्यामप्रसाद यादव

उपप्रमुख      –

 

क्षेत्र नं. ५

१           गुजरा न.पा.   प्रमुख  शेष दाउँद

उपप्रमुख      रत्ना लामा

२           कटहरिया न.पा.      प्रमुख  अजय प्रकाश

उपप्रमुख      प्रमिला कुशवाह

३           फतुवा विजयपुर न.पा  प्रमुख  गोपालप्रसाद यादव

उपप्रमुख      –

 

क्षेत्र नं. ६

१           चन्दपुर न.पा.  प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२           वृन्दावन न.पा.       प्रमुख  रामस्नेही राय यादव

उपप्रमुख      नुर जाहान

 

६. सप्तरी

निर्वाचन क्षेत्र नं. १

१           कंचनरुप न.पा.       प्रमुख  –

उपप्रमुख      निरु पोखरेल

२           कृष्णासवरन गा.पा.    अध्यक्ष परशुराम चौधरी

उपाध्यक्ष      मिना चौधरी

३           सप्तकोशी गा.पा.     अध्यक्ष कृष्णप्रसाद ढकाल

उपाध्यक्ष      रिता कुमारी चौधरी

निर्वाचन क्षेत्र नं. २

१     हनुमाननगर कङ्कालिनी न.पा. प्रमुख  सरोज विराजी

उपप्रमुख      राजश्री देवी यादव

२     महादेवा गा.पा. अध्यक्ष गजेन्द्र मण्डल

उपाध्यक्ष      संगिताकुमारी यादव

३     तिरुहुत गा.पा. अध्यक्ष देवनारायण गोइत

उपाध्यक्ष      गितादेवी यादव

निर्वाचन क्षेत्र नं. ३

१     राजविराज न.पा.      प्रमुख  ध्रुव देव

उपप्रमुख      सुशीलाकुमारी यादव

२     तिलाठी कोइलाडी गा.पा.      अध्यक्ष अरुणकुमार मण्डल

उपाध्यक्ष      अडहुुलदेवी मण्डल

३     विष्णुपुर गा.पा. अध्यक्ष निलाम्वर यादव

उपाध्यक्ष      जन्जीराकुमारी यादव

 

निर्वाचन क्षेत्र नं. ४

१     डाक्नेश्वरी न.पा.      प्रमुख  नारायण यादव

उपप्रमुख      सखिना खातुन

२     वेलहीचपेना गा.पा.    अध्यक्ष परमानन्द यादव

उपाध्यक्ष      पुष्पमाला कुमारी

३     छिन्नमस्ता गा.पा.    अध्यक्ष कुलानन्द यादव

उपाध्यक्ष      सहिदा खातुन

निर्वाचन क्षेत्र नं. ५

१     खड्क न.पा.   प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

२     शम्भुनाथ न.पा.      प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

३     सुरुङ्गा न.पा.  प्रमुख  –

उपप्रमुख      सुस्मा चौधरी

४     रुपनी गा.पा.   अध्यक्ष रामनारायण इसर

उपाध्यक्ष      भोलेश्वरी चौधरी

निर्वाचन क्षेत्र नं. ६

१     वोदेवरसाइन न.पा.    प्रमुख  करमैत यादव

उपप्रमुख      उर्मिलादेवी साह

२     वलान–विहुन गा.पा.   अध्यक्ष जितेन्द्रकुमार यादव

उपाध्यक्ष      अनिता देवी साह

 

७. सर्लाही

क्षेत्र नं. १

१           ईश्वरपुर न.पा. प्रमुख  प्रमोद बराल

उपप्रमुख      अनिता चौधरी

२           लालवन्दी न.पा.      प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

क्षेत्र नं. २

१           हरिपुर न.पा.   प्रमुख  उदयनारायण चौधरी

उपप्रमुख      पानो देवी साह

२           हरिवन न.पा.  प्रमुख  –

उपप्रमुख      –

३           कविलासी न.पा.      प्रमुख  राजकुमार शाह

उपप्रमुख      राजकलीदेवी

क्षेत्र नं. ३

१           वरहथवा न.पा. प्रमुख  निरंजनप्रसाद दास

उपप्रमुख      यशोधा चालिसे

२           बागमती न.पा. प्रमुख  कृष्णराज रायमाझी

उपप्रमुख      शान्तिदेवी महतो

३           बसवरिया गा.पा.      अध्यक्ष राम अयोध्या यादव

उपाध्यक्ष      रामदुलारी देवी

क्षेत्र नं. ४

१           मलंगवा न.पा.  प्रमुख  निरसल साह

उपप्रमुख      शान्ति भन्ने शवनम मिकरानी

२           हरिपूर्वा न.पा. प्रमुख  सियाराम राय

उपप्रमुख      चन्द्रकला देवी

३           चन्द्रनगर गा.पा.      अध्यक्ष श्यामप्रसाद सिंह

कमेन्ट गर्नुहोस्